Garancia ceny

Úvod Garancia ceny

V prípade že používate starší prehliadač, objednávka nemusí správne fungovať.                      Prosím kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.


U nás máte istotu, že vám vypracujeme ponuku vyšitú na mieru práve pre vás. Ak sa stane, že Vám konkurencia ponúkne výhodnejšiu cenu , tak ju dorovnáme.

Musí sa však jednať o presný typ ponuky. A však týka sa to len pred nákupom. Informujte nás o nižšej cene u konkurencie alebo nám predložte ponukový leták. V prípade splnených podmienok Garancie vám upravíme cenu podľa konkurencie. Ešte pred samotným nákupom nám pošlite e-mailom na adresu info@stvorhrannepletivo.sk konkurenčnú ponuku s uvedením miesta predajne, v ktorej vám bola ponúknutá na okamžitý predaj.


V prípade splnených podmienok Garancie vám v objednávke upravíme cenu tovaru. Garancia platí pre celý sortiment vrátane akciového tovaru, ktorý ponúkajú konkurenčné maloobchodné predajne na Slovensku. Musí ísť o rovnaký tovar, ktorý je dostupný.


Garancia sa vzťahuje na prípady, keď ide o rovnaký tovar. Za taký považujeme tovar s rovnakými parametrami, kvalitou a s rovnakými podmienkami predaja ako ponúkame my. V praxi to znamená, že tovar nesmie byť u konkurencie zlacnený z dôvodu poškodenia, známok používania, chýbajúceho obalu alebo časti príslušenstva alebo z dôvodu, že ide o tovar z výkupu.

Tiež nesmie byť cena tovaru u konkurencie podmienená nákupom iného tovaru, služby alebo využitím nákupu na splátky alebo iného úverového produktu. Pozor, konkurenčná predajňa musí mať rovnaký tovar v zásobe na okamžitý predaj. Stáva sa, že predajňa propaguje v letáku akciu, tovar však mali len v obmedzenom množstve a vypredali ho.

V takýchto prípadoch garanciu nie je možné uplatniť.


Stačí informácia o cene, zvyšok overíme my Stačí, ak nás informujete o cene, alebo nám predložíte ponukový leták konkurenčnej kamennej predajne - my vám cenu znížime podľa konkurencie.

Overenie trvá max. 3 dni Garanciu sa snažíme vybaviť ihneď. V prípade, že cena konkurencie je výrazne nižšia, môže nám overenie trvať maximálne 5 dní.


Garanciu je možné uplatniť, ak je možné overiť podmienky predaja v konkurenčnej predajni. To znamená, že konkurenčná predajňa musí byť otvorená v bežnej predajnej dobe.


 

Výnimky

Platí aj u konkurencie, ktorá má kamenné predajne s inými cenami ako vo svojej internetovej predajni. Garancia sa nevzťahuje na ceny služieb, chybne uvedené ceny a tovary, ktorých predaj je limitovaný množstvom. Pri uplatnení garancie nie je možné uplatniť iné zľavy a akcie.


Konkurencia

Za konkurenciu sú považované konkurenčné internetové obchody so sídlom na území SR. Žiadať o možnosť najnižšej ceny je možné výhradne pred vykonaním objednávky.

Garancia najnižšej ceny
Kontaktné údaje
Číslo zadávajte v tvare napr. 0907123456.
Informácie o konkurenčnom produkte

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2020 © Výroba a online predaj pletív | Štvorhranné pletivo.sk